fbpx

Про нас

Про нас

Головний засновник нашої студії – Олена Романова, косметолог з медичною освітою. Досвід роботи якої близько 30 років, знає більше 30 видів масажів. Навчалася методикам масажів в Європі і Японії..

Спеціально під цей проект навчила наших майстрів технікам масажів, якими володіє досконало. Фахівці студії мають медичну або профільну освіту, постійно підвищують свою кваліфікацію, складають іспити і навчаються новим технікам масажів.

Професійний масаж обличчя в Києві від студії Fit For Face

Існує безліч видів масажу, кожен з яких спрямований на вирішення певної проблеми і підбирається за показаннями, відповідно до типу шкіри і індивідуальних особливостей клієнта. Основоположними видами є: класичний; лімфодренажний; щипковий; пластичний; міофасціальний та інші.

Поєднуючи ці види масажів, а також авторські розробки Олени Романової, в нашій студії під кожного клієнта підбирається масаж, відповідно до стану його шкіри та існуючої проблематики. Звернувшись до нас, ви точно отримаєте професійну консультацію. А пройшовши повний курс, неодмінно побачите результат. Ваша шкіра буде виглядати зволоженою, відпочилою, зникнуть зморшки та набряклість, з’явиться чіткий овал та вилиці. Зміни на краще не залишаться непоміченими і незабаром ви почуєте компліменти від оточуючих.

Якщо у вас залишилися питання – телефонуйте нам і наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію: +38 097 440 77 88

Наша команда

Team member

Засновник

Олена Романова

Team member

Співзасновниця

Тетяна Буряк

Відгуки наших клієнтів

Попередня
Наступна
××××