fbpx

Про нас

Про нас

10 серпня 2020року у Києві відкрився перший спортзал для обличчя. Ми були перші в Україні, хто ризикнув надавати таку монопослугу, як масаж обличчя. І ми не прогадали, адже ми кожен день бачимо ваші підтягнуті, натуральні та задоволені обличчя.

Наші фейс-тренування — це особлива послуга. Це магія дотику. Всілякі гаджети та апарати ви можете зустріти в інших салонах. Або навіть опанувати самостійно та застосовувати вдома. А от руки наших майстрів — це ексклюзив, унікальність та індивідуальна ювелірна робота.

Авторські методики знають лише наші фейс-тренери. Вони вкрай тонко тактильно відчувають вашу шкіру та знаходять особливий підхід. Це не під силу жодному сучасному пристрою.

За якість наших послуг відповідає головний засновник нашої студії – Олена Романова. Олена косметолог з медичною освітою. Має досвід 30 років, знає близько 30 видів масажів та більше 100 окремих технік. Навчалася в Європі та Японії.

Спеціально під цей проект навчає наших майстрів авторським технікам масажів, якими володіє досконало. Фахівці студії мають медичну освіту, постійно підвищують свою кваліфікацію, складають іспити і навчаються новим технікам масажів.

Професійний масаж обличчя в Києві від студії Fit For Face.

Основні види наших масажів: класичний, лімфодренажний, щипковий, пластичний, скульптурний, міофасціальний та інші.

Поєднуючи ці види масажів, а також авторські розробки Олени Романової, в нашій студії під кожного клієнта підбирається масаж, відповідно до стану його шкіри та існуючої проблематики. Звернувшись до нас, ви точно отримаєте професійну консультацію. А пройшовши повний курс, неодмінно побачите результат. Ваша шкіра буде виглядати зволоженою, відпочилою, зникнуть зморшки та набряклість, з’явиться чіткий овал та вилиці. Зміни відчуєте не лише ви, а й оточуючі.

Спробуйте і ви закохаєтеся з першого дотику.

Наша команда

Team member

Засновник

Олена Романова

Я щаслива, що ми відкрили першу студію масажів для обличчя. Я бачу, які приголомшливі результати регулярних масажів у моїх постійних клієнтів. Зараз масажі набирають величезну популярність, тому що багато спробували і зневірилися «в великій силі філерів». Масажі – це той еліксир молодості, який дозволить вам залишатися молодими і красивими, зберігаючи свою індивідуальність. Цей проект – це мій досвід, мої напрацювання, частка мене самої. З любов’ю, Олена.

Team member

Співзасновниця / Керуюча

Тетяна Буряк

Цей проєкт – моя мрія. Сфера екологічної краси, де зберігається індивідуальність.
Тут кожен клієнт оповитий любов’ю, професійними майстрами та якісним сервісом. В нашій студії приділяється багато уваги деталям, відточуванню масажів до ідеалу та людям, які у нас працюють. В нас ви відчуєте на собі результат, затишну атмосферу та гарний настрій. Любимо та чекаємо кожного.

Відгуки наших клієнтів

Попередня
Наступна

Партнери

Попередня
Наступна

Відповіді на часті запитання

Ці тренування підходять тільки жінкам?

  • Наші масажі підходять, як для жінок, так і для чоловіків.

З якого віку потрібно починати тренування для обличчя?

  • Від 20 до 75 років. У 20 років Ви займаєтеся профілактикою за допомогою масажів. Після 35 Ви усуваєте існуючі зморшки, заломи, тьмяний колір обличчя, друге підборіддя, птоз і тд.

Чи можна робити масаж під час вагітності?

  • Під час вагітності і лактації (грудному вигодовуванні) наші тренування для обличчя не протипоказані. Навпаки - допомагають зберегти чіткі риси обличчя, зменшити набряки, швидше відновитися після пологів.

Чи розтягує шкіру масаж обличчя?

  • Ні. Всі наші фахівці мають медичну освіту, пройшли спеціальні курси і володіють ефективними методиками.

Чи можна робити масаж при куперозі?

  • Все залежить від стадії. Наш фейс-тренер оцінює стан судин і складає програму курсу з урахуванням всіх Ваших особливостей.

Чи можна робити масаж обличчя, якщо у мене ботокс або філлери?

  • Можна, через 14 днів після введення ін’єкцій. За допомогою масажу обличчя Ви привчите свої мязи бути в постійному тонусі. Надалі, потреба у введенні Ботоксу або філлерів буде мінімальна або зведена до нуля.
××××